Альфапарф Милано


Альфапарф alfaparf Milano офіційний сайт купити для тебе і твого волосся

Локони не просто потребують догляду - вони заслуговують на увагу. Яким би не був ваш тип, з ALFAPARF MILANO ви зможете розкрити їхню справжню красу. І щодня буде сприятливим днем. Всі відтінки тебе з альфапарф мілано. Колір - ідеальний інструмент для вираження вашого істинного "я": засоби для волосся Альфапарф Мілано допоможуть вам прийняти зміни та показати всі нюанси вашої особистості. Ми підтримуємо ваш вибір у всіх нюансах. Всі технічні послуги, які ви шукали, Ви можете отримати в Альфапарф Мілано. Від зміни кольору до революції форми - завжди найкращий час для вираження свого стилю: послуги салону Альфапарф Мілано ідеально підходять для будь-якого бажання.

Косметика для волосся альфапарф інтернет магазин Profcare весь асортимент.

Альфапарф Мілано народився в 1980 році завдяки ідеї Роберто Франчіна, який був сповнений рішучості постачати якісні, ефективні та прості у використанні продукти в салони по всьому світу. Незалежно від заснування, ми керуємо всім виробничим процесом у повній автономії, щоб продовжувати пропонувати унікальну точку зору на всесвіт краси, яка є результатом конкретної присутності на території та прямого та особистого діалогу з нашими клієнтами, де б вони не знаходилися. Завжди на передовій Альфапарф Мілано сьогодні – італійський бренд номер 1 у професійному секторі. І розвиваємось все далі і далі.

alfaparf альфапарф для волосся – номер один у догляді!

Альфапарф Мілано заснувала зростання на догляді. Міцні базові навички, дослідження та співпраця з міжнародними перукарями дозволили Alfaparf Milano заснувати безліч брендів в Італії та за кордоном. Стратегія диверсифікації Альфапарф Мілано призвела до створення пропозиції, яка сьогодні охоплює всі професійні потреби у догляді із шевелюрою та тілом, відповідаючи вимогам різних сегментів ринку. Діяльність Альфапарф Мілано в галузі професійної естетики (догляд за шкірою та тілом), яка розпочалася із запуску у 2004 році бренду TeN (Tecnologia e Natura) у 2009 році з придбанням GTS Group, власника брендів DIBI, Бекос. Сьогодні Альфапарф Мілано – один із перших італійських операторів професійної естетики.

Косметика alfaparf інтернет магазин рекомендуємо замовити.

Alfaparf Group - італійська багатонаціональна компанія, що працює в косметичній промисловості, що спеціалізується на професійних та кінцевих продуктах та рішеннях для догляду за шевелюрою та тілом. Наша місія – підвищувати якість послуг, які можуть запропонувати професіонали (стилісти та салони), надаючи їм продукти та послуги, що відображають італійський смак та творчий підхід, а також пропонуючи нашим споживачам продукти найвищої якості, щоб вони могли продовжувати свої послуги та режими догляду на дому. .


< td>10%
ЄвропаСШАКраїни СНДАзія
48%18%24%


Alfaparf hair продукція для вимогливих клієнтів

Групі належать бренди засобів догляду Альфапарф Мілано, Yellow та Beauty & Business, а також бренди засобів догляду за шкірою DIBI MILANO, Becos, TEN SCIENCE, Olos, Solarium та Decoderm. Наші продукти та послуги засновані на дослідженнях. Ми тісно співпрацюємо з міжнародними перукарями та салонами та покладаємося як на наші технологічні ноу-хау, так і на інформацію, яку ми отримуємо безпосередньо від професіоналів з усього світу про їхні потреби.


Маска для кучерявого волосся ALFAPARF milano Semi Di Lino CURLS
NEW

Інтенсивний поживний догляд для кучерявого волосся. Зволожує волосся, робить його міцним і еластичним. Формує завитки, локони та хвилі ма..

695грн.

Кондиціонер для кучерявого волосся. ALFAPARF milano Semi Di Lino CURLS
NEW

Кондиціонер підкреслює локони та хвилі. Склад кондиціонера дозволяє застосовувати його як звичайний ополіскувач або без змивання. Зволожує, ..

595грн.

Олія для кучерявого волосся MULTI-BENEFIT ALFAPARF milano Semi Di Lino CURLS, 100 мл
NEW

Многофункціональна олія призначена для комплексного догляду за волоссям. Формула адаптована спеціально для кучерявих і кучерявих локонів, і ..

875грн.

Крем для кучерявого і кучерявого волосся ALFAPARF milano Semi Di Lino CURLS, 125 мл
NEW

Крем для кучерявого і кучерявого волосся, покращує контур завитків, відокремлює волосся, усуває пухнастість, надає волоссю м'якість і полегш..

875грн.

Шампунь для неслухняного волосся, що розгладжує Alfaparf milano Semi Di Lino Smoothing Shampoo
NEW

Шампунь делікатно очищає та розгладжує волосся, надає волоссю м'якості, запобігає сплутуванню та пухнасті. У складі шампуню: комплекс ..

515грн.

Кондиціонер для неслухняного волосся, що розгладжує Alfaparf milano Semi Di Lino Smoothing Conditioner
NEW

Змивний кондиціонер, що розгладжує, дисциплінує важко укладене, неслухняне волосся, надає волоссю м'якість і розгладжує кутикулу волосся, за..

590грн.

Маска для неслухняного волосся, що розгладжує Alfaparf milano Semi Di Lino Smoothing Mask
NEW

Розгладжуюча маска інтенсивно зволожує, розгладжує та дисциплінує волосся, надає волоссю м'якість і запобігає пухнасті, полегшує розчісуванн..

689грн.

Термозахисний крем для неслухняного волосся Alfaparf milano Semi Di Lino Smoothing Cream, 125 мл
NEW

Незмивний крем для неслухняного волосся: максимально полегшує розчісування волосся, забезпечує термозахист, захищає від вологості, надає вол..

895грн.

Олія для неслухняного волосся Alfaparf milano Semi Di Lino Smoothing Oil, 100 мл
NEW

Розгладжуюча олія надає волоссю м'якість і блиск, захищає волосся від високих температур і вологості, запобігає пухнасті та сплутуванню. У ..

899грн.

Спрей для нейтралізації жовтого підтону ALFAPARF milano Semi Di Lino Blonde Brunette, 125 мл
NEW

Спрей, що не змивається, спеціально призначений для часткового освітлення волосся: нейтралізує небажаний жовтий підтон, полегшує розчісуванн..

834грн.

Кондиціонер для нейтралізації помаранчевого підтону ALFAPARF milano Semi Di Lino Blonde Brunette, 200 мл
NEW

Кондиціонер для нейтралізації помаранчевого підтону натурального та пофарбованого темного та каштанового волосся: полегшує розчісування, ней..

670грн.

Кондиціонердля нейтралізації жовтого підтону ALFAPARF milano Semi Di Lino Blonde Brunette, 200 мл
NEW

Кондиціонер для нейтралізації жовтого підтону натурального та забарвленого світлого волосся та волосся з сивиною: полегшує розчісування, ней..

670грн.

Шампунь для нейтралізації жовтого підтону ALFAPARF milano Semi Di Lino Blonde Brunette, 250 мл
NEW

Ніжний шампунь для нейтралізації жовтого підтону натурального та забарвленого світлого волосся та волосся з сивиною: м'яко очищає, нейтраліз..

595грн.

Шампунь для нейтралізації помаранчевого підтону ALFAPARF milano Semi Di Lino Blonde Brunette, 250 мл
NEW

Ніжний шампунь для нейтралізації помаранчевого підтону натурального та пофарбованого темного та каштанового волосся: м'яко очищає, нейтраліз..

595грн.

Концентрований шампунь для нейтралізації жовтого підтону ALFAPARF milano Semi Di Lino Blonde Brunette, 1000 мл

Ніжний концентрований шампунь для нейтралізації жовтого підтону натурального та забарвленого світлого волосся та волосся з сивиною: м'яко оч..

1100грн.

Скраб для кожи головы против перхоти Alfaparf Milano Scalp Pyrifying Gentle Exfoliating Scrub, 150 мл
TOP

Нежный отшелушивающий скраб для кожи головы с перхотью. Нежно очищает кожу головы и корни волос от перхоти или чешуек себореи, придаёт во..

658грн.

Шампунь для волос против перхоти Alfaparf Milano Scalp Pyrifying Low Shampoo
TOP

Шампунь нежно очищает жирную кожу головы, восстанавливает естественной баланс уровня кожного жира и защищает от его повторной чрезмерной выр..

445грн.

Шампунь для жирных волос балансирующий Alfaparf Milano Scalp Balancing Low Shampoo
TOP

Регулирующий шампунь для жирной кожи головы, балансирующий работу сальных желез. ОПИСАНИЕ: Шампунь нежно очищает жирную кожу головы,..

445грн.

Успокаивающий шампунь для чувствительной кожи головы Alfaparf Milano Scalp Miccelar Low Shampoo

Шампунь нежно очищает чувствительную кожу головы, нейтрализует ощущение дискомфорта, успокаивает кожу, останавливает зуд и снижает уровень п..

445грн.

Шампунь восстанавливающий против выпадения волос Alfaparf Milano Scalp Energizing Low Shampoo
TOP

Энергетический шампунь для слабых корней волос, против выпадения. ОПИСАНИЕ: Шампунь для ослабленных волос, склонных к выпадению. Мяг..

445грн.

Энергетический тоник укрепляющий Alfaparf Milano Scalp Energizing Tonic, 100 мл
TOP

Энергетический и балансирующий несмываемый тоник для кожи головы и слабых корней волос, против выпадения волос. Тоник с освежающим эффект..

654грн.

Лосьон против выпадения волос Alfaparf Milano Scalp Energizing Tonic, 12 шт по 10 мл
TOP

Интенсивно укрепляющий, энергетический, несмываемый лосьон в ампулах против выпадения волос. Интенсивно борется с проблемой выпадения вол..

682грн.

Лосьон для успокоения кожи головы Alfaparf Milano Scalp Calming Tonic, 125 мл
TOP

Идеально подходит для чувствительной кожи головы. Снимает ощущение дискомфорта, уменьшает покраснение и раздражение. СОСТАВ: смотреть на уп..

699грн.

Деликатный энергетический шампунь Alfaparf Milano Blends Energizinf Low Shampoo, 250 мл
TOP

Глубоко очищает кожу головы, подготавливая ее к интенсивному восстановлению. подходит для частого мытья бороды. ДЕЙСТВИЕ: помогает останови..

458грн.

Показано з 1 по 24 із 80 (4 сторінок)