Магазин косметики Profcare

Интернет-магазин профессиональной косметики Profcare

Получить консультацию и/или заказать продукцию Вы можете по телефонам:

095-856-00-54

063-341-60-24

Наша почта: profcareshop@gmail.com

Наш магазин успішно працює на ринку України з березня 2012 року. Основним напрямком нашої діяльності є професійна косметика для волосся та обличчя. Але ми не зупиняємось і продовжуємо розвиватися, збільшуючи асортимент продукції та розширюючи напрямки діяльності. Інтернет-магазин професійної косметики Profcare (Профкеа, Профкаре) представляє до Вашої уваги професійну косметику для волосся, обличчя, тіла та нігтів, декоративну косметику, а також необхідні аксесуари.

У нас Ви можете купити засоби по догляду за волоссям, фарбу для волосся, подарункові набори, набори для ламінування волосся, професійну косметику для обличчя, тіла та догляду за шкірою рук та ніг. Profcare (Профкеа, Профкаре) співпрацює з офіційними дистриб'юторами, вся наша продукція сертифікована та ціни регулюються виробниками.

Ми здійснюємо доставку по всій Україні: Київ, Чернігів, Суми, Полтава, Черкаси, Кіровоград, Вінниця, Житомир, Рівне, Одеса, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернівці, Миколаїв, Херсон, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Донецьк, Луганськ, Харків, Сєверодонецьк, Маріуполь, Львів та інші міста та селища України, АР Крим. В нашем интернет-магазине представлена продукция следующих брендов: Indola (Индола), Matrix (Матрикс), Helen Seward (Хелен Севард), Revlon (Ревлон), T-Lab (Т-Лаб), Londa (Лонда), Wella (Велла), Macadamia (Макадамия), Joico (Джойко), Schwarzkopf Professional (Шварцкопф), Angel Professional (Ангел), Kleral System (Клерал Систем), Erayba (Эрайба), Estel Professional (Эстель), Hair Company (Хеа Компани),  Kuul (Кул), BBCOS (Бибикос), Green Light (Грин Лайт), Brelil (Брелил), Nouvelle (Нувель), American Crew (Американ Крю), Farmona (Фармона), Ing (Инг), Kaaral (Каарал), Lovien Essential (Ловьен), Rolland (Ролланд), Skin Doctors ( Скин Докторс), Trinity (Тринити) и многие другие.